KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803061
nr 1380 3061
Helga Bergström, "Italiensk Bygata", Monogramsignerad HB, Daterad -66, uppfodrad duk. Olja på pannå, 32x33, yttermått inklusive ram: 42x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:51:19
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr